Plekk-katuse pesu

Plekk-katuse korrapärane pesu on oluline samm, et tagada teie katuse pikaealisus ja visuaalne atraktiivsus. Tutvuge meie professionaalse plekk-katuse pesu tööetappidega:

1. Eelnevad ettevalmistused: Enne pesutööde alustamist teostame hoolika eeltöö, eemaldades lahtise prahi ja suuremad mustuseosakesed plekk-katuse pinnalt.

2. Kaitsemeetmete rakendamine: Turvame ümbritsevad alad kilede või muude kaitsematerjalidega, et vältida võimalikke kahjustusi akendele, ustele ja taimedele.

3. Veega loputamine: Enne pesuainete kasutamist loputame plekk-katuse pinda puhta veega, et eemaldada kergem mustus ja tolmu.

4. Spetsiaalse pesuaine valik: Valime hoolikalt spetsiaalselt plekist katustele mõeldud pesuaine, mis on efektiivne sammalde, vetikate ja muu mustuse vastu.

5. Puhastamine pehme harja või survepesuriga: Kasutame õrna harja või madala rõhuga survepesurit, et hoolikalt eemaldada plekk-katuse pinnalt kogunenud mustus. Tagame süsteemse liikumise ja kvaliteetse tulemuse.

6. Käsitsi intensiivne puhastamine: Kui ilmnevad kangekaelsed mustusepiirkonnad, rakendame käsitsi harja või käsna, et need piirkonnad põhjalikult puhtaks hõõruda.

7. Põhjalik loputamine: Pärast puhastustöid loputame plekk-katuse hoolikalt puhta veega, tagades, et kõik pesuained ja mustus saaksid korralikult eemaldatud.

8. Kuivatamine: Jätame plekk-katuse loomulikult kuivama enne, kui see on valmis uuesti kasutamiseks või järgnevate hooldustoimingute jaoks.

 

9. Viimistlus ja kaitsevahendid: Vajadusel rakendame spetsiaalseid viimistlus- või kaitsevahendeid, mis aitavad säilitada plekk-katuse kvaliteeti ja kaitsta seda keskkonnamõjude eest.

Usaldage meie professionaalset meeskonda ja laske meil hoolitseda teie plekk-katuse eest. Tulemuseks on mitte ainult puhas, vaid ka vastupidav ja visuaalselt kaunis katus!

error: Content is protected !!