2024 aasta suvi täitub kiirelt. Kiirusta ja broneeri varakult!

Eterniitkatuse värvimine

Eterniitkatused võivad aja jooksul tuhmuda ja pleekida ning kaotada oma kaitse ilmastiku eest. Värvimine võib kaitsta katust päikese, vihma, lume ja tuule eest ning pikendada selle eluiga.

KATUSEPESIJAD.EE

Eterniitkatuse värvimise etapid

1. Konsultatsioon ja hindamine

Alustame tasuta konsultatsiooniga, kus analüüsime teie eterniitkatuse seisukorda ja arutame teie soove. See annab meile vajaliku aluse, et pakkuda teie kodule parimat võimalikku teenust.

2. Pindade ettevalmistus

Enne värvimist teostame põhjaliku ettevalmistuse, eemaldades mustuse, sambla ja muud saasteained, et tagada värvimise optimaalsed tingimused.

3. Survepesu

Kvaliteetse survepesu abil eemaldame eterniitkatuse pinnalt kogunenud mustuse ja vetikad, taastades katuse originaalse välimuse.

4. Kuivatamine

4. Kuivatamine: Pärast pesu laseme eterniitkatusel korralikult kuivada, et tagada parim nakkuvus ja värvimise tulemus.

5. Aluspinna töötlus

Eterniitkatuse aluspinna töötlemine spetsiaalsete preparaatidega aitab parandada nakkuvust ja tagab värvile pikema kestvuse.

6. Eterniitkatuse värvimine

6. Eterniitkatuse värvimine: Rakendame kvaliteetset eterniitkatuse värvainet, valides välja teie soovidele vastava tooni ja viimistluse. See mitte ainult ei kaitse, vaid annab katusele ka uue ja värskema ilme.

7. Viimistlus ja kontroll

Peale värvimist teostame hoolikat viimistlust ja kontrolli, tagades, et iga detail oleks täiuslik.

8. Üleandmine ja hooldusnõuanded:

Lõpetuseks anname teile üle renoveeritud eterniitkatuse ja jagame praktilisi hooldusnõuandeid, et säilitada selle värske välimus pikka aega.

Valige professionaalne teenusepakkuja!

Investeerides katuse värvimisse, tagad mitte ainult oma kodu pikaajalise ilu, vaid ka selle vastupidavuse ja turvalisuse. 

Loe veel ka:

Scroll to Top