Eterniitkatuse värvimine

Oleme spetsialiseerunud eterniitkatuste uuendamisele, andes neile mitte ainult värske välimuse, vaid ka pikendades nende eluiga.

1. Konsultatsioon ja hindamine: Alustame tasuta konsultatsiooniga, kus analüüsime teie eterniitkatuse seisukorda ja arutame teie soove. See annab meile vajaliku aluse, et pakkuda teie kodule parimat võimalikku teenust.

2. Pindade ettevalmistus: Enne värvimist teostame põhjaliku ettevalmistuse, eemaldades mustuse, sambla ja muud saasteained, et tagada värvimise optimaalsed tingimused.

3. Survepesu: Kvaliteetse survepesu abil eemaldame eterniitkatuse pinnalt kogunenud mustuse ja vetikad, taastades katuse originaalse välimuse.

4. Kuivatamine: Pärast pesu laseme eterniitkatusel korralikult kuivada, et tagada parim nakkuvus ja värvimise tulemus.

5. Aluspinna töötlus: Eterniitkatuse aluspinna töötlemine spetsiaalsete preparaatidega aitab parandada nakkuvust ja tagab värvile pikema kestvuse.

6. Eterniitkatuse värvimine: Rakendame kvaliteetset eterniitkatuse värvainet, valides välja teie soovidele vastava tooni ja viimistluse. See mitte ainult ei kaitse, vaid annab katusele ka uue ja värskema ilme.

7. Viimistlus ja kontroll: Peale värvimist teostame hoolikat viimistlust ja kontrolli, tagades, et iga detail oleks täiuslik.

8. Üleandmine ja hooldusnõuanded: Lõpetuseks anname teile üle renoveeritud eterniitkatuse ja jagame praktilisi hooldusnõuandeid, et säilitada selle värske välimus pikka aega.

Valige meie teenus ja laske meil tuua teie eterniitkatus uuele elule – kaitstud, kaunis ja vastupidav!

error: Content is protected !!