2024 aasta suve broneerimine on alanud! Kiirusta ja pane oma katuse hoolduse aeg kinni varakult.

Kivikatuse värvimine

Kivikatuse värvimine taaselustab katuse ning annab sellele värskema väljanägemise. Värvikiht kaitseb katusekive ultraviolettkiirte eest ning loob libeda pinna, mis pidurdab sambla ja mustuse teket. Värvitud kivid ei ima niiskust ega vett, seega pikeneb katuse eluiga.

KATUSEPESIJAD.EE

Kivikatuse värvimise etapid

1. Konsultatsioon ja hindamine

Alustame tasuta konsultatsiooniga, kus kuulame teie soove ja vajadusi ning hindame teie kivikatuse seisukorda. See võimaldab meil pakkuda just teie kodule sobivaimat lahendust.

2. Pindade ettevalmistus

Enne värvimist on oluline tagada, et kivikatus oleks korralikult ettevalmistatud. Eemaldame mustuse, sambla ja muud saasteained, kasutades selleks spetsiaalseid puhastusvahendeid.

3. Survepesu

Kivikatuse puhastamiseks kasutame kvaliteetset survepesu, mis eemaldab tõhusalt kogunenud mustuse, samblikud ja vetikad, taastades kivide algse sära.

4. Kuivatamine

Pärast puhastamist laseme kivikatusel korralikult kuivada, tagades optimaalsed tingimused värvimiseks.

5. Aluspinna töötlus

Enne värvimist töötleme kivikatuse aluspinda, kasutades spetsiaalseid preparaate, mis tagavad parema värvi nakkuvuse ja pikema kestvuse.

6. Kivikatuse värvimine

Rakendame kvaliteetset kivikatuse värvainet, valides välja teie maitsele vastava tooni ja viimistluse. See annab teie kodule mitte ainult kaitse, vaid ka värskema ja kaasaegse ilme.

7. Viimistlus ja kontroll

Peale värvimist teostame viimistlusprotseduurid, tagades, et kivikatus näeks välja täiuslik. Teostame hoolikat kontrolli, et veenduda töö kvaliteedis.

8. Üleandmine ja hooldusnõuanded

Lõpetuseks anname teile üle kauni ja uuendatud kivikatuse ning jagame praktilisi hooldusnõuandeid, et tagada selle pikaajaline kvaliteet ja vastupidavus.

Valige professionaalne teenusepakkuja!

Investeerides katuse värvimisse, tagad mitte ainult oma kodu pikaajalise ilu, vaid ka selle vastupidavuse ja turvalisuse. 

Loe veel ka:

Scroll to Top