2024 aasta suve broneerimine on alanud! Kiirusta ja pane oma katuse hoolduse aeg kinni varakult.

Katuse remont

Maja katuse remontimine on oluline, et tagada hoone struktuurse terviklikkuse säilimine ning kaitsta seda ilmastiku ja keskkonna kahjulike mõjude eest.

KATUSEPESIJAD.EE

Miks on katuse remont oluline?

1. Kaitse ilmastikuolude eest: 

Katuse põhifunktsioon on kaitsta maja ilmastiku kahjulike mõjude eest. Eriti ekstreemsetes ilmastikuoludes, nagu tugevad vihmad, lumi, tuul ja päikesekiirgus, võib katuse kvaliteet otseselt mõjutada hoone vastupidavust ja struktuuri.

2. Vähenda lekkeohtu

Halvas seisukorras katus suurendab lekkeohtu, mis võib põhjustada veekahjustusi siseviimistlusele, mööblile ja elektroonikale. Õigeaegne remont võib ennetada lekkeid ja säästa olulist raha remonditööde pealt.

3. Energiatõhusus

Hästi hooldatud katus aitab säilitada maja soojusisolatsiooni. See omakorda vähendab energiakulu, kuna korralikult isoleeritud maja nõuab vähem energiat kütmiseks või jahutamiseks, sõltuvalt aastaajast.

4. Pikendab su kinnisvara eluiga

Regulaarne hooldus ja remont võivad oluliselt pikendada kinnisvara eluiga. See tähendab vähem sagedasi ja kulukaid remonditöid tulevikus ning suuremat investeeringutasuvust.

5. Visuaalselt ilus

Katus on üks esimesi asju, mida potentsiaalsed ostjad märkavad. Hästi hooldatud ja korralikult remonditud katus suurendab kinnisvara väärtust ning muudab selle atraktiivsemaks turul.

6. Ennetab hallituse ja seente kasvu

Halvas seisukorras katus võib põhjustada niiskuse kogunemist, mis omakorda soodustab hallituse ja seente kasvu. Need võivad olla tervisele ohtlikud ja vajavad sageli põhjalikku sanitaarset sekkumist.

Remondime ja hooldame teie katused!

Võtke meiega ühendust juba täna, et alustada oma katuse tervise ja vastupidavuse investeeringut!

Loe veel ka:

Scroll to Top