2024 aasta suve broneerimine on alanud! Kiirusta ja pane oma katuse hoolduse aeg kinni varakult.

Kivikatuse pesu

Kivikatusele on sammal ja mustus kerged tekkima, õnneks saab pidevalt kerge hooldusega neist võrdlemisi lihtsalt lahti. Kui katus on aga pikalt must ja samblane, on vajalik kivikatuse pesu ja samblamürgiga töötlemine. Eesti kliimas muutuvad katused tavaliselt samblaseks ja mustaks pärast 5 aastat.

KATUSEPESIJAD.EE

Kivikatuse pesu tööetapid

1. Eelnev hindamine ja konsultatsioon

Enne igasugust tööd teostame põhjaliku eelneva hindamise ja konsultatsiooni. Meie spetsialistid uurivad katust, tuvastavad saasteained, hallituse ja sammalde esinemise ning hindavad üldist katuse seisundit. See võimaldab meil kavandada kohandatud pesuprotseduuri vastavalt kivikatuse vajadustele.

2. Ohutusmeetmed

Ohutus on meie prioriteet. Enne pesuprotsessi alustamist tagame, et kõik vajalikud ohutusmeetmed on rakendatud. See hõlmab nii meie meeskonna kui ka teie vara kaitset, tagades, et töö toimuks ohutult ja professionaalselt.

3. Pindade ettevalmistamine

Enne pesemist valmistame ette kivikatuse pinnad. See võib hõlmata mustuse ja lahtise prahi eemaldamist ning vajadusel kaitsvate kilede paigaldamist, et vältida ümbritsevate pindade kahjustamist.

4. Puhastustehnoloogia rakendamine

Kasutame kaasaegseid puhastustehnoloogiaid, mis on kohandatud vastavalt teie kivikatuse materjalile. See võib hõlmata survepesu, spetsiaalseid pesuaineid ja muud efektiivset tehnoloogiat, mis eemaldab tõhusalt mustuse, vetikad ja sammalde jäägid.

5. Detailne puhastus

Teostame põhjaliku ja detailse kivikatuse pesu, hoolikalt jälgides iga kivikatuse ala. Meie eesmärk on tagada, et kogu katuse pind oleks puhas ja vastupidav, säilitades samal ajal kivikatuse esialgse välimuse.

6. Järelvalve ja hooldusnõuanded

Pärast pesuprotseduuri lõpetamist teostame lõpliku kontrolli, et veenduda, et kivikatus on täielikult puhas ja tervislik. Lisaks jagame teiega hooldusnõuandeid, mis aitavad pikendada kivikatuse eluiga ja säilitada selle visuaalset ilu.

Valige professionaalne katusepesu teenus!

Kokkuvõttes on katusepesu mitmekülgne hooldusprotseduur, mis hoiab teie katuse tugevana ja visuaalselt meeldivana. Meie professionaalne katusepesu teenus pakub teile mitte ainult puhta katuse, vaid ka rahuolu, teades, et teie vara on kaitstud.

Võtke meiega ühendust juba täna, et alustada oma katuse tervise ja vastupidavuse investeeringut!

Loe veel ka:

Scroll to Top