Kivikatuse pesu

Siin tutvustame teile meie professionaalset lähenemist kivikatuse pesule. Siin on mõned olulised tööetapid, mida rakendame, et tagada teie kivikatuse parim seisund:

1. Eelnev hindamine ja konsultatsioon

Enne igasugust tööd teostame põhjaliku eelneva hindamise ja konsultatsiooni. Meie spetsialistid uurivad teie kivikatust, tuvastavad saasteained, hallituse ja sammalde esinemise ning hindavad üldist katuse seisundit. See võimaldab meil kavandada kohandatud pesuprotseduuri vastavalt teie kivikatuse vajadustele.

2. Ohutusmeetmed

Ohutus on meie prioriteet. Enne pesuprotsessi alustamist tagame, et kõik vajalikud ohutusmeetmed on rakendatud. See hõlmab nii meie meeskonna kui ka teie vara kaitset, tagades, et töö toimuks ohutult ja professionaalselt.

3. Pindade ettevalmistamine

Enne pesemist valmistame ette kivikatuse pinnad. See võib hõlmata mustuse ja lahtise prahi eemaldamist ning vajadusel kaitsvate kilede paigaldamist, et vältida ümbritsevate pindade kahjustamist.

4. Puhastustehnoloogia rakendamine

Kasutame kaasaegseid puhastustehnoloogiaid, mis on kohandatud vastavalt teie kivikatuse materjalile. See võib hõlmata survepesu, spetsiaalseid pesuaineid ja muud efektiivset tehnoloogiat, mis eemaldab tõhusalt mustuse, vetikad ja sammalde jäägid.

5. Detailne puhastus

Teostame põhjaliku ja detailse pesu, hoolikalt jälgides iga kivikatuse ala. Meie eesmärk on tagada, et kogu katuse pind oleks puhas ja vastupidav, säilitades samal ajal kivikatuse esialgse välimuse.

6. Järelvalve ja hooldusnõuanded

Pärast pesuprotseduuri lõpetamist teostame lõpliku kontrolli, et veenduda, et kivikatus on täielikult puhas ja tervislik. Lisaks jagame teiega hooldusnõuandeid, mis aitavad pikendada kivikatuse eluiga ja säilitada selle visuaalset ilu.

7. Kliendi tagasiside

Teie rahulolu on meile oluline. Ootame alati teie tagasisidet ja küsimusi ning oleme valmis tegema vajalikke kohandusi, et tagada, et olete teenuse tulemustega täielikult rahul.

Kui soovite usaldada oma kivikatuse pesu meie professionaalsele meeskonnale, võtke meiega ühendust ja laske meil hoolitseda teie katuse eest nagu omaenda!

error: Content is protected !!