2024 aasta suve broneerimine on alanud! Kiirusta ja pane oma katuse hoolduse aeg kinni varakult.

Plekk-katuse värvimine

Plekk-katuse värvimine annab katusele täiesti uue ilme ja pikendab selle eluiga oluliselt. Peamine eesmärk värvkatte pealekandmisel on kaitsta katuseplekki. Ilma kaitsevärvita hakkab plekk aja jooksul korrodeeruma ja roostetama, mis võib viia katuse pinnale aukude tekkimiseni. Aukliku katusepleki kaudu võib vesi sattuda kohtadesse, kuhu see ei kuulu.

KATUSEPESIJAD.EE

Plekk-katuse värvimine - 9 etappi

1. Konsultatsioon ja hindamine: 

 Esimene samm meie teenuse juures on tasuta konsultatsioon ja teie plekk-katuse põhjalik hindamine. Selgitame välja teie vajadused ja soovid, et pakkuda just teie kodule parimat lahendust.

2. Pindade ettevalmistus

Enne pesemist ja värvimist on oluline tagada, et plekk-katus oleks korralikult ettevalmistatud. See hõlmab mustuse, sammalde ja muude saasteainete eemaldamist spetsiaalsete puhastusvahendite abil.

3. Survepesu

Plekk-katuse puhastamine algab kvaliteetse survepesuga. Kasutame sobivat rõhku, et eemaldada efektiivselt kogunenud mustust, hallitust ja sammalt, taastades katuse algsära.

4. Kuivatamine

Pärast puhastamist laseme katusepinnal korralikult kuivada, et tagada ideaalsed tingimused järgnevateks värvimisetappideks.

5. Pindade korrigeerimine:

Vajadusel teostame vajalikud parandustööd, täites väiksemad plekid või kahjustused, tagades ühtlase ja sileda pinnakihi.

6. Aluspinna töötlus 

Enne värvimist rakendame spetsiaalseid aluspinna töötlusi, mis aitavad tagada parema nakkuvuse ja pikema värvipüsivuse.

7. Plekk-katuse värvimine

Jõuab kauaoodatud hetk! Rakendame kvaliteetset plekk-katuse värvainet, valides teie eelistustega sobiva tooni ja viimistluse.

8. Viimistlus ja kontroll

8. Viimistlus ja kontroll: Peale värvimist viime läbi viimistlusprotseduurid, tagades, et tulemus oleks täiuslik. Kontrollime hoolikalt iga detaili, et veenduda töö kvaliteedis.

9. Üleandmine ja hooldusnõuanded

Anname teile üle värskelt renoveeritud plekk-katuse ning jagame hooldusnõuandeid, et tagada pikaajaline kaitse ja sära. Tulemuseks on vastupidav, kaunis ja kvaliteetne plekk-katus, mis kaitseb teie kodu aastaid.

Valige professionaalne teenusepakkuja!

Investeerides katuse värvimisse, tagad mitte ainult oma kodu pikaajalise ilu, vaid ka selle vastupidavuse ja turvalisuse. 

Loe veel ka:

Scroll to Top