Plekk-katuse värvimine

Oleme siin, et kaitsta ja ilmestada teie kodu plekk-katust, muutes selle vastupidavamaks ja kaunimaks.

1. Konsultatsioon ja hindamine: Esimene samm meie teenuse juures on tasuta konsultatsioon ja teie plekk-katuse põhjalik hindamine. Selgitame välja teie vajadused ja soovid, et pakkuda just teie kodule parimat lahendust.

2. Pindade ettevalmistus: Enne pesemist ja värvimist on oluline tagada, et plekk-katus oleks korralikult ettevalmistatud. See hõlmab mustuse, sammalde ja muude saasteainete eemaldamist spetsiaalsete puhastusvahendite abil.

.3. Survepesu: Plekk-katuse puhastamine algab kvaliteetse survepesuga. Kasutame sobivat rõhku, et eemaldada efektiivselt kogunenud mustust, hallitust ja sammalt, taastades katuse algsära.

4. Kuivatamine: Pärast puhastamist laseme katusepinnal korralikult kuivada, et tagada ideaalsed tingimused järgnevateks värvimisetappideks.

5. Pindade korrigeerimine: Vajadusel teostame vajalikud parandustööd, täites väiksemad plekid või kahjustused, tagades ühtlase ja sileda pinnakihi.

6. Aluspinna töötlus: Enne värvimist rakendame spetsiaalseid aluspinna töötlusi, mis aitavad tagada parema nakkuvuse ja pikema värvipüsivuse.

7. Plekk-katuse värvimine: Jõuab kauaoodatud hetk! Rakendame kvaliteetset plekk-katuse värvainet, valides teie eelistustega sobiva tooni ja viimistluse.

8. Viimistlus ja kontroll: Peale värvimist viime läbi viimistlusprotseduurid, tagades, et tulemus oleks täiuslik. Kontrollime hoolikalt iga detaili, et veenduda töö kvaliteedis.

9. Üleandmine ja hooldusnõuanded: Lõpuks anname teile üle värskelt renoveeritud plekk-katuse ning jagame hooldusnõuandeid, et tagada pikaajaline kaitse ja sära.

Tulemuseks on vastupidav, kaunis ja kvaliteetne plekk-katus, mis kaitseb teie kodu aastaid. Võtke meiega ühendust ja laske meil muuta teie plekk-katus uueks!

error: Content is protected !!