2024 aasta suvi täitub kiirelt. Kiirusta ja broneeri varakult!

Katusepesu

Kas katusele on kogunenud mustust, sammalt või hallitust? Ärge muretsege, meie professionaalne meeskond on siin, et teid aidata!

Miks valida Katusepesijad?

Meie kogenud spetsialistid kasutavad ainult parimaid tehnoloogiaid ja ohutuid puhastusvahendeid, et tagada katuse põhjalik ja kestev puhastus. 

Katusepesijate professionaalsus, usaldusväärsus ja tulemuslikkus tagavad, et teie projekt saab edukaks kogemuseks. Hoidke oma katus puhas ja vastupidav meie kvaliteetse katusepesu teenuse abil.

 

Tugevalt samblastunud katus.

Miks peaks katuseid üldse pesema?

See on oluline hooldusprotseduur, mis mitte ainult ei paranda visuaalset välimust, vaid tagab ka katuse pikaajalise vastupidavuse ja tervise. 

Samblast puhastatud katus.

KATUSEPESIJAD.EE

Katuspesu vajalikkus

1. Sammal ja hallitus kahjustavad katust.

Sammal ja hallitus ei ole ainult esteetiline probleem, vaid võivad kahjustada katuse materjale aja jooksul. Need mikroorganismid võivad tungida katusekihtidesse, põhjustades pragusid ja lekkeid. Katusepesu eemaldab tõhusalt sammalt ja hallitust, kaitstes seeläbi teie katust.

2. Pikeneb katuse eluiga.

Regulaarne katusepesu võib oluliselt pikendada katuse eluiga. Mustus, tolm ja muud saasteained võivad kiirendada katuse materjalide kulumist. Professionaalne pesu eemaldab need kahjulikud elemendid, võimaldades katust kesta aastaid kauem.

3. Sääst remondikuludelt!

Ennetav katusepesu on oluliselt odavam kui katuse remont või asendamine. Regulaarsed pesutööd võivad tuvastada varajased märgid kahjustustest, võimaldades neid lahendada enne, kui need muutuvad suuremaks probleemiks.

4. Paraneb kogu hoone välimus.

Puhas ja särav katus lisab kogu hoonele väärtust ja esteetilist ilmet. See on eriti oluline kinnisvaraturul, kus esmamulje mängib suurt rolli.

5. Väldid lekkeid ja veekahjustusi.

Mustuse ja saasteainete kogunemine katusele võib viia lekkete ja veekahjustusteni. Katusepesu ennetab neid probleeme, säilitades teie kodu või äriruumide struktuuri terviklikkuse.

Valige professionaalne teenus!

Teeme oma tööd ilma ulatuslike lammutustöödeta, kiire ajakava ja taskukohase hinnaga.

Me kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga materjale, mis on vastupidavad ja näevad head välja.
Renoveerime täielikult Teie katused pesemisel, värvimisel, parandamisel ja hooldamisel ja lubame, et katusepesu hind jääb mõistlikuse piiresse.

Oma tööd teeme garantiitööna ja üle kogu Eesti.
Võtame vastu ka pakkumisi üle Skandinaavia teostatavatele töödele.

Loe veel ka:

Scroll to Top