2024 aasta suve broneerimine on alanud! Kiirusta ja pane oma katuse hoolduse aeg kinni varakult.

Katuse värvimine

Katuse värvimine pole mitte vajalik katuse parema välja nägemise pärast vaid tegemist on olulise hooldusmeetmega, mis tagab sinu kodu katusele parima kaitse.

KATUSEPESIJAD.EE

Värvimise olulisus

1. Kaitse ilmastiku mõjude eest

Sinu kodu katus peab vastu seisma vastamisi erinevate ilmastikutingimustega aastaringselt. Päikese UV-kiirgus, vihm, tuul ja lumi võivad põhjustada katusematerjali kulumist ja vananemist. Värvimine loob tõhusa kaitsekihi, mis aitab ennetada kahjustusi ning pikendab katuse eluiga.

2. Ennetab katuse kiiret kulumist

Aja jooksul võib katuse värvikiht tuhmuda ja kooruda, eriti intensiivsetes ilmastikuoludes. Regulaarne katusekatte värvimine aitab ennetada värvikihi kulumist, säilitades katuse atraktiivse välimuse ja kaitsevõime.

3. Hallituse ja seente tõrje

Niisked tingimused võivad soodustada hallituse ja seente kasvu katuse pinnal. Kvaliteetne katusevärv sisaldab sageli spetsiaalseid koostisosi, mis takistavad mikroorganismide levikut ja säilitavad katuse puhtuse.

4. Energiasääst

Hea katuse olukord aitab kaasa kodu üldisele energiatõhususele. Õigesti valitud katusevärv võib peegeldada päikesekiirgust eemale, aidates vähendada kuumenemist suvel ja säilitada soojust talvel. See omakorda vähendab energiakulusid kütte ja jahutamise osas.

5. Kinnisvara väärtuse tõstmine

Värske värvikiht muudab kogu kodu väljanägemise märgatavalt paremaks. Kui plaanid müüa või rentida kinnisvara tulevikus, võib hästi hooldatud ja värvitud katus suurendada oluliselt sinu kinnisvara väärtust ja atraktiivsust potentsiaalsete ostjate või üürnike silmis.

Miks valida Katusepesijad?

Katuse värvimine on teenus, mida meie meeskond pakub juba pikaajaliselt. Oleme läbinud arvukalt edukalt lõpetatud projekte erinevate katuste ja stiilidega.

Kasutame vaid parimaid katuse värvimiseks mõeldud materjale, tagades pikaajalise kaitse ilmastikumõjude eest ja särava välimuse.

Oleme pühendunud täpsusele ja detailidele. Iga värvimis projekt algab põhjaliku katuse kontrolliga, et tagada kõikide vajaminevate ettevalmistustööde teostamine.

Mõistame, et sinu aeg on väärtuslik. Seetõttu teostame katuse värvimise kiiresti ja tõhusalt, minimeerides sinu kodu häirimist.

Värvimisel kasutame kvaliteetseid NowoCoat värve.

Pestud ja värvitud katus.

Meile on katuse värvimine imelihtne!

Investeerides katuse värvimisse, tagad mitte ainult oma kodu pikaajalise ilu, vaid ka selle vastupidavuse ja turvalisuse. 
Küsi julget pakkumist!

Loe veel ka:

Scroll to Top